Nový racemarket.net

 • Sbohem body, ahoj kredity
  Některým z vás se opravdu líbil bodový systém, který máme jako způsob platby za reklamy a rozšíření, ale mnozí si také stěžovali, že je příliš matoucí. Proto od této chvíle nemusíte kupovat bodové balíčky, abyste mohli zveřejnit reklamu nebo rozšíření, můžete za každou reklamu platit samostatně pomocí dostupných platebních metod.
  Nezapomněli jsme ale na ty, kteří měli rádi body, které se nyní nazývají kredity. A ano, stále si můžete koupit kreditní balíček pro vaši virtuální peněženku a pomocí zůstatku můžete zveřejňovat reklamy nebo rozšíření. Za každé získané balení získáte také další kredity zdarma.
 • 4-kolová tržiště
  Racemarket.net je nyní tržištěm pouze pro čtyřkolová vozidla. Existuje však jedna výjimka, motorky rallye raid jsou stále vítány v kategorii rally raid, zatímco jsme se museli rozloučit s motokrosem a superbiky.
   
   
 • Zvětšená velikost obrázku z 640 pixelů na 1600 pixelů
  Zvětšili jsme velikost obrázků nahraných v reklamách, aby kupující mohli vidět podrobnější fotografie vašich aut, dílů nebo vybavení. V kombinaci s novým pohledem na galerii s funkcí přiblížení by měl poskytnout lepší přehled o stavu inzerované položky.
   
 • Nové zobrazení galerie v reklamách
  Jak již bylo zmíněno v předchozím bodě, uvnitř reklam je nový pohled na galerii, který umožňuje procházet obrázky jako slideshow, otevírat je na celé obrazovce a přibližovat a zobrazovat podrobnosti. Nezapomeňte si ji také prohlédnout v režimu celé obrazovky na mobilním telefonu;)
   
   
 • Nový způsob platby: Stripe
  Abychom zjednodušili platby, přidali jsme jako novou bránu Stripe, protože mnozí z vás nám řekli, že není vždy možné platit kreditní kartou prostřednictvím služby Paypal, aniž bychom tam měli účet. Ale nebojte se, PayPal a bankovní převod zůstanou stále k dispozici.
   
   
 • Jednodušší možnosti kontaktu
  Možnosti kontaktu zůstávají stejné: e-mail nebo telefon. Oba jsou snadno dostupné na pravé straně každé reklamy, protože kontaktní pole se s vámi posouvá dolů, takže si nemůžete nechat ujít, zatímco na mobilních zařízeních, pokud se rozhodnete kontaktovat telefonicky, máte další možnosti volat, kopírovat číslo nebo poslat textovou zprávu.
   
   
 • Extra: tisková reklama, uložení do PDF
  Pod každou informací o majiteli uvnitř každé reklamy jsou dvě nové možnosti – tisková reklama, která nabízí verzi reklamy, která je pro tisk vhodnější, a uložit do formátu PDF, což vytvoří inzerát, který můžete použít k inzerci v „analogovém“ světě. Zkuste to, uvidíte, co máme na mysli.
   
   
 • Zjednodušená „značka jako prodaná“
  Už se nepřestáváte do kategorie „Prodáno“, nyní máte u každé reklamy v seznamu uživatelských účtů jednoduché tlačítko „Označeno jako Prodáno“, klikněte na ni a reklama bude označena jako prodaná, s odstraněnými možnostmi kontaktu, takže budete nedostávat další dotazy.
   
   
 • Poplatky za zveřejnění reklamy
  Úspora za poslední za poslední poplatky za reklamy a rozšíření se nezvýšila. Ve skutečnosti jsou dokonce o něco nižší než oni.
   
  Tak co si myslíte? Zkuste to a dejte nám vědět, zveřejněte svou reklamu hned teď.
Views:
420
Article Categories:
Uncategorized

Comments are closed.